Zapewne jakieś dobre info jest w drodze ale czy teraz - czyli do końca kwietnia - coś pomoże kursowi?
Szczerze wątpię w napływ kasy na bananową przed majówką; zbyt dużo wolnych dni do 05.05. włącznie.
ULG i FOR sypią dobrymi infami codziennie jak z rękawa ale kursy nie przebijają szczytów...
Może CFG pokusi się chociaż o jedno info do końca kwietnia np. o szacunkowych obrotach i zysku za I kwartał?