Kółeczka, czyli w żargonie na tym forum, nieustanne kupowanie i sprzedawanie akcji z niewielkim, 20-30% zyskiem. Czy z takim zjawiskiem mamy doi czynienia w przypadku BBI? Oczywiście, że mamy. Uczestnicy tej zabawy nawet tego nie ukrywają i publicznie o tym piszą, chocby taki, al, wystepujący tez pod innymi nickami (re, AL i inne). On to wielokrotnie pisał, że tak właśnie działa, i zawsze prorokuje spadki kursu, gdy tylko sprzeda posiadany pakiet akcje. Ilez to razy oświadczał, że niebawem będzie 3 z przodu, a potem 2 z przodu, a w ogóle to niebawem kolejne scalenie.
Skoro mamy do czynienia z takim procederem teraz, to dlaczego miałoby być inaczej w sytuacji wezwania po 5-6 złotych? Czy w przyapdku skupu akcji w formie wezwania możemy mieć potem do czynienia z "kółeczkami"? oczywiście, że możemy. Ja właśnie tak podejrzewam, że po udanym wezwaniu po 5-6 złotych, zebraniu z rynku ok. 1,5 mln akcji, nastapi maraz, nikt kacji drozej kupować nie będzie chciał, a w związku z niewilkeim popytem kurs będzie się obsuwał, ktoś te akcje będzie kupował, a gdy już zbierze dostatecznie dużo, wówczas będzie kolejne wezwanie, być może po 5-6 złotych, i nadarzy się okazja do zrobienia kolejnego kółeczka, czyż nie?
Taka jest moja spekulacja.:)