Oj ludzie ludzie , musialy byc akcje tanie (zbili kurs) poniewaz chcieli jak najtaniej kupic (objąc za Imagis) akcje Pcguardu , teraz jak juz wszystko dograne cena objecie 2 zl i kupna 2,50 przez Calatrawe. bedzie spokojnie roslo , z prostej przyczyny nie po to kupili zeby tracic tylko zarobic , a po drugie zysk Pcguardu razem z Imagisem moze na koniec roku byc w granicach 10 mln , po trzecie akcje są najtansze odkilku lat, jestem pewny ze gdy tylko poprawi sie koniunktura beda powyzej 5 zł conajmniej (Patrowicz sprzedal swoj pakiet po 5.50 a wy po 1,50 gdzie tu logika teraz jest czas i okazja na zakupy.