bardzo ciekawe info
w ofercie prywatnej sie ktos skusil przynajmniej na czas emisji serii F
potem bylo G dla Calatravy
i teraz maja powyzej 5% i ciezko bedzie im to ot tak wywalic zreszta wywalac ze strata to se mozna
troszke akcji nam weszlo wiecej do obrotu a wiec i teoretycznie wieksze obroty powinny byc ale narazie posucha
:]
wciaz jest tanio - do 2,5 zl to ciagle promocja i tylko ostatni debil moze oddawac swoje akcje teraz za taka cene