Ta spółka to przynajmiej miała swoje 5 min i teraz sie kisi. Daj Boze aby znowu miała swoje 5 min. i doprowadzi kurs do 30 gr. Ja zaangażowałem sie w Bluetaxa to jest dopiera kiszona, zero wybicia tylko 8 gr, choć ostatnio sie coś ruszyło, niestety na 7 gr.