ja sie tylko zastanawiam co tu taka nagonka na spadki?:) coś się wielkiego stało?
Prezes który jest tylko na papierze jakiś czas temu sprzedał milion akcji po 60 groszy a teraz troche po 43 i co? Rządzi tutaj Pan Kukolewski i on nie sprzedał nic a może nawet od Kluby na tych umowach cywilno-prawnych skupił na powiązane osoby.