Antkowiakowie, jak piszesz, nie pozwolą upaść Budopolowi, to i dla Ganta znajdą wyjście!. Jestem przekonany,że już niedługo/ może w poniedziałek/ ukaże się podobne info dot. Ganta , jak przypadku Budopolu. Budopol musi być uratowany,żeby Gant mógł realizować budowy. Upadek Ganta byłby tez zapewne upadkiem Duopolu, a przecież Budopol chyba.... wyjdzie na prosta!. Ktos, kto daje kasę dla Budopolu musi być pewnym,że Gant nie upadnie!! i to jest fakt a nie przypuszczenie!! Pozdrawiam