nie wiem ile ale napewno wszystkie po które zgłosza sie "posiadacze dluznych papierow wartosciowych wyemitowanych przez cif" ktorzy do tej pory "nie dokonali zgloszen do dnia przymusowej konwersji obligacji", jest ich jeszcze troche, (tych co sie jeszcze nie zglosili), a co wazniejsze dla nich, to sztuka ma 'im" odsprzedac po 1,61