dziś na wielu spółkach były takie intensywne gierki - jestm głęboko przekonany, iż ma to bezpośredni związek z wychodzeniem któregoś z funduszy. Wkrótce będzie mozna to zweryfikować z ew. komunikatem bądź z listą akcjonariuszy powyżej 5% na ostatnim walnym. Ciekawe też bedzie, jak nowa prezes przedstawi rzeczywistą, obecną sytuację biznesową spółki. Ciekawe wreszcie, z czego zrezygnują, co będą preferowali, w co zamierzają inwestować, jak pozyskiwac kapitał, jak redukowac zadłuzenie itp.
Moze dzieki temu poznamy powody ew. wychodzenia obecnych grubasów z waloru?