Niedlugo przypomne posty, zeby kupowac teraz bo wciaz tanio. Gdy sie za jakis czas bede przypominal to przedzial z 3 po przecinku bedzie wspomnieniem. Dokupilem sobie dzisiaj znowu po 0,32 od jakiegos zniecierpliwionego akcjonariusza i dziekuje mu. Post informacyjny tylko potwierdzajacy, ze sprawy ida swoim torem i sa na finiszu. Tak trzymac.