Dokładnie! Ktoś umyślnie z premedytacją zaniżył dzisiaj kurs symboliczną ilością, żeby zahaczyło po 0,31, ale po dzisiejszym komunikacie chyba nikt nie ma wątpliwości, że w tym tygodniu będzie dużo wyżej kurs i zapewne przebijemy z marszu ostatnie opory. Cierpliwość na giełdzie w tym przypadku będzie sowicie wynagrodzona!!!