Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Info :)))))

Zgłoś do moderatora
Jakos nie przekonuje mnie to oswiadczenie prezesa.
Ten postep jest, moim zdaniem, bardzo mozolny. Aktywnosc zarzadu niewystarczjaca w poszukiwaniu nowych produktow. Firma.pl z ksiegowosci via Internt tez nie wiadomo, czy sie w ogole przyjmie.
JKW
  • Info :))))) Autor: ~jacy-Tacy
  • Re: Info :))))) Autor: ~Powermada
  • Re: Info :))))) Autor: ~JKW

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA 0,33% 30,30 2025-10-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.