Jak widzicie, poraz kolejny na tej spolce są lepiej poinformowani.
Dzis tez nagle spory popyt (ciekawe dlaczego) - inwestory trzesą sie bo total sprzedaje a tu popyt i spokojne branie setkami.
Dobrze, że to przewidzialem, , bo bylo widac podbieranie, a dzieki tej panice panikarzy udało mi sie zwiekszyc ilosc akcji do najwiekszej ilosci jakiej mialem.
A to zlecenie 2500 po 165 to potwierdza. Gdyby KNF dobrze działala to by to sprawdziła. Na tej spolce od roku nie było zlecenia na 2500 akcji, a tu tuz przed waznym info na koniec sesji ktos chce kupowac 20 zł powyzej kursu????? (a totalek mu to podał) ---moze tez zmowa, total wywala a w prywatne biorą???