W ostatnim czasie amerykańska komisja nadzoru giełdowego SEC zakazała niektórym funduszom używania nazwy "blockchain". Okazało się, że nie miały one z nim nic wspólnego, a ich celem było tylko przyciągnięcie uwagi inwestorów.A dla czego u nas tego nie zrobią???