Dnia 2018-02-28 o godz. 19:53 ~bitowo napisał(a):
> „Taki plan to ja mam zawsze”..... powiedział bohater filmowy .....
"ale ja wiem jak go zrealizować"-powiedziała belka,fuki i stanek -oczywiście za pieniadze z nowych emisji których jeszcze będzie kilka .póki co poopowiada się głupoty i paru durni się złapie.tylko niestety cene emisji trzeba będzie obniżyć bo za tyle co ostanio to leszczy się nie znajdzie