https://www.bankier.pl/wiadomosc/TERMO2POWER-S-A-Wspolny-projekt-z-chinskim-partnerem-brak-pozytywnej-opinii-komitetu-regionalnego-7536950.html
No to w sumie nie dziwi minus. Myślałem, że dziś rzeczywiście na otwarciu będzie gdzieś ok. 1,20-1,25 (chyba tyle pisałem wczoraj), a tu tylko na chwilę 1,19 zahaczyło i spadek. Jutro pewnie zejdzie poniżej złotówki trochę. Dla mnie to nawet dobrze, bo na razie jestem na Macro Games i chciałbym w przyszłym tygodniu wrócić tu, a sprzedałem po 1,10 przed zawieszeniem, więc dobrze byłoby odkupić niżej.
Dla Was jednak powodzenia. Jeśli jednak nie uda mi się wrócić poniżej 1,10 to trudno, moja strata, bo spółka fajna moim zdaniem.
Pozdrawiam