Dnia 2016-08-26 o godz. 14:30 ~edek napisał(a):
> Raport jest bardzo dobry dla kogoś kto umie czytać.
> > Gdyby nie inwestycje w nowych klientów zysk byłby pewnie porównywalny z tym z poprzedniego roku.
to czemu ci umiejący czytać nie stoją w kolejce na kupnie?
może jednak wyczytali, ze na razie nie warto kupować?