moze kase dostana za 2-3 tygodnie.....zgodnie z regula ze gielda dyskontuje przyszlosc to juz dzis kurs powienien byc duzo duzo wyzej...ponad 55 gr napewno....a poki co groszolapy szaleja....kupil za 29-30 i sprzedaje za 32-34..ech ynwestory..mam nadzieje ze w jakims momencie ktos ich odetnie od akcji