Do przekazania kasy na konto pewnie jeszcze troche czasu trzeba ale juz sam fakt ze o tym piszą " transferu środków kredytowych na rachunek Depend S.A." nastraja pozytywnie :)
Ktoś tu wspomniał o tym że Depend postanowił wydać komunikat aby nie zostawać codziennie zasypywanym e-mailami z pytaniami... chyba jest troche w tym racji sam wczoraj do nich pisałem ;P
P.S widać dwa batoniki na 0.38 i 0.39 skutecznie trzymaja kurs w ryzach ciekaw jestem czy gdyby popyta pod nie podjechał czy stałyby dalej czy zostały przeniesione wyzej ;]