Kurczę , szkoda że obecnie nie mam większych środków na zakupy akcji bo faktycznie jest teraz dobry moment na dobranie Indaty. Może jutro pogonię PKN Orlen (ostatnie co jeszcze mam z Wigu20) i zacznę dobierać , bo perspektywicznie to jedna z najlepszych i najbardziej niedowartościowanych spółek na GPW