Asad Podał wynik indaty za kwartał zgodny z publikowanym sprawozdaniem z dokładnością do 0,5 tys zł ostatnio, jak będzie teraz zobaczymy-a co będzie jeśli znów poda z takim samym błędem? uwierzysz mu czy będziesz wtedy twierdził że Przecieków nie ma?? Poczytaj jego posty i nie wynika z nich by naganiał by ktoś kupował, jak ktoś jest przeciwny sam twierdzi by sprzedał, po za tym on inwestuje grubo długoterminowo -pisał że wyszedł po roku z Biotona po 12 zł bo nie widzi możliwości dalszych wzrostów