o kolego , dzięki za info ( super info to co chciałem wiedzieć ) i radzę innym obejrzeć ( pod tytułem " plany Impexmetalu" z 20 sierpnia na http://www.tvncnbc.pl/
kupiłem spory pakiecik akcji bo chciałem sobie pokłusować ale widzę , że tu zagoszczę na dłużej