slyszalem, ze podobno Karko poprzez impexmetal ma kupic udzialy w kghmie, udzialy ktore obecnie sa posiadane przez Skarb Państwa, w ten sposób SP dostał by kasę na budżet a kghm formalnie by został nadal w polskich rękach. tak słyszałem, ale czy to prawda? nie wiem.