Kolego sympatyczny- zadam Ci jedno zasadnicze pytanie? Od kiedy inwestujesz na giełdzie ? (piszę inwestujesz,bo grać to można na skrzypkach,na pianinie,w piłkę,w LOTTO itd.) Ja podam Ci taki rok - 1991 . Tak wiedza i praktyka jest bardzo w cenie! Zaobaczysz Ty Impexmetal po 2 zł ( !!!!). Na pewno zobaczysz. ( przypomnij się jak będzie po 2 ! )