nic nie bedzie a na pewno ipx nie spadnie do 2 zl ewidentnie mamy teraz trend boczny po wczesniejszym wzrostowym, trzezwo spogladajac na wykres widac ze dolki sa coraz wyzej ulokowane a szczyty trzymaja sie blisko lini oporu co daje sygnal kupna (dla odwazniejszych) i probe ponownego wybicia i trendu wzrostowego :) pozdrawiam