Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  76,30 zł , zmiana od tamtej pory: 11,40%

Re: Im cieplej tym więcej zysku

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-07 o godz. 13:07 ~inwestor napisał(a):
> Znawcy branży wiedzą co produkuje PCC i że im cieplej tym większy wzrost, poza tym rusza zapotrzebowanie na chlor (baseny, pływalnie, wodociągi itp)

:) fakt faktem ten chlor mógłby ruszyć i dołożyć się do zysku 21

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA 2,41% 85,00 2021-09-17 17:04:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.