mi i tak to wyglada na celowe dzialanie i uzaleznienie od kursu Calatravy
tam pojawilo sie info ze nie maja jak narazie emitowac warrantow i kolejnych akcji to i sie dzis moze pc guardowi to udzieli
kilkukrotnie wystawialem jakies tam wieksze zlecenia i nikt tym nie byl zainteresowany , zdjalem to szlo od razu 500 akcji to tej cenie