Wycena waloru wystrzeliła z okolic jednego złotego do przeszło 30 zł, obiecywali leki, mikstury, inwestorów, kontrakty z których będzie przychód, molekuły. Nie wywiązali się ze swoich obietnic także naturalne jest to ze walor z roku na rok tanieje od czasów mamy lek. Przed pandemią walor był handlowany w okolicach jednego złotego, między czasie dodrukowali sporo akcji także rozwodnili te akcje które przed pandemią kosztowały około jeden złoty.