Ja zakładam że tu wtopiłem wszystko co zainwestowałem. Szczęśliwie że to tylko 15% portfela i że nie miałem więcej gotówki bo pewnie przez uśrednianie było by więcej w plecy. Właściwie to już nie wierzę w spółkę ale cóż papier jest ta i czekam i nie mam zamiaru sprzedawać jak odwieszą chyba że kurs mnie odwiesi.