Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: ile kasy nam zostało do wyciągnięcia?. Tylko dla akcjonariuszy HBP

Zgłoś do moderatora
Witam akcjonariuszy,
oczywiście spokój jest wskazany, powinniśmy natomiast bacznie zwrócić uwagę, co ze zgłoszonych wierzytelności może "umknąć" uwadze zarządu, bo będą mieli w tym interes koleśostwa lub inny - rodzinny.

powinniśmy podliczyć swoje udział i wysłać do HBP. S.A. pismo z żądaniem zwołania WZA, niezależnie od rozwoju sytuacji z PBG.

Uważam, że kroi się tu duży wałek, a inicjatorzy tego wałka stracili nad nim kontrolę.

Powinniśmy również jako akcjonariusze poznać dokładna listę zgłoszonych przez HBP wierzytelności oraz zobowiązań.
Pamiętać trzeba też, że podwykonawcy to również rodziny powiązane z zarządem

Myślę, że w przyszłym tygodniu założę maila tylko dla akcjonariuszy i sprawę przekażę kancelarii prawnej.
Ja mam 2%, (kupowane od ponad 4PLN. ;(

pozdrawiam







Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HBPOLSKA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.