hahhahaha a co zostało napisac sprzedającym po 11 gr bo tych co oddali po 10 było niewielu !! ludzie nie spaliście całą noc z wkurwienia że się nie zamknęło na 10 a mało to zamknęło się na 11 i w dodatku ze sporym kupnem !!
wasze wkurwienie będzie jeszcze większe jak zobaczycie dzisiaj 15gr!! czego wam życzę z całego serca!