Jeszcze w ubiegłym tygodniu pisaliśmy że to spadnie do 0,10 i co!!!
Jak może nie spaść z jakiego powodu ma rosnąć, ludzie przejrzeli na oczy i ratowali kasę i dalęj będą to robić szkoda słów macie przykład Centrozapu.
Pisanie bzdur na tym forum o 80gr teraz już 30 gr może ktoś napiszę prawdę ile warta jest ta firma !!!!
2,3,4,5 gr ile !!!!
Niestety umoczyliśmy wszyscy i należy się do tego przyznać, w ciagu kilku sesji -50% jakby było tak kolorowo to bysmy siedzieli dalej na 0,22.
Piszecie ,,Gruby zbiera" a co wywala chudy ???!!! gołodupiec bez akcji??
żenada