Te łapki w dół to wyraz braku akceptacji rzeczywistości. Wola atakować personalnie niż merytorycznie bronić spółkę. Stawiam że większość z nich nawet nie ma o niej pojęcia. Kupiło i jak to niektórzy piszą mają nadzieję że w końcu ruszy ,) ot tak. Bez poparcia swojego zyczsniowego myslenia choć jedną racjonalną przesłanką. Co. Ie wyklucza tu oczywiście wzrostu kursu bo na bananie różne cuda się dzieją ale stosunek ryzyka do możliwości zarobku jest tu ekstremalnie wysoki