Dnia 2020-04-01 o godz. 23:13 ~Adam napisał(a):
> Nie mam ? Skąd ta pewność ?
pewnie miałeś... sprzedałeś poniżej 20 gr. bo chciałeś odkupić po 10 ... teraz siedzisz na forum od rana do wieczora i wylewasz tu swoje frustracje
jak już pisałem nie masz wiary w spółkę to zapomnij o niej...