w du pi e mam bolka i twoich ziomkow od naganiania na trupy. pisałem przy zetalu uważać i ubrali mase ludzi. 2 lata temu i takie cymba łki pisały dokłądnie jak ty. wiszą tu ludzie a zobacz w raport za 2019 tomoże Ci si oczy otworzą. to powinno kosztować 3mln max. to i tak dużo za coś co w sumie nie działa. w ciągu 3 lat jakie mają osiągniecia? podaj mi łączne przychody z 3 lat. spójrz jki jest FF. wszystkie akcje macie od Kosińskiego i GNV. bierzecie z ynku a oni sobie drukują po 10 gr co z automatu obniża wartosc akcji a do tego mogą sypac.
sah trading bv i ten temat już umarł? to nowa umowa z niderlandzkim cudem. A ty łykasz jak zwykły leszcz