Andrzeju, że chciało ci się produkować takie bzdety.
umiesz liczyć cudzą kasę a o swoją nie potrafisz zadbać. taki to z ciebie analityk.
a ty kasę oddasz komuś, jak urośnie o następne kilkadziesiąt procent?
słabe te twoje wypociny, chociaż byś IP zmienił jak już nicka zmieniłeś, bo wstyd te twoje głupoty od kilkunastu złotych czytać