znacząca to poprawiła obecnie , co od razu widać po kursie. pytanie czy tak bedzie co kwartał , kiszenie trwało jednak wyjątkowo długo co w dobie bessy okazało się dobre , tylko po jaki grzyb trzymać było to cały czas w dobie takiej inflacji i zdołowaniu innych spółek , które jak śmiem twierdzić mogą dac zarobić więcej, nie mniej trend to twój przyjaciel , ale najlepiej zarabia się na tym o co kupi się wtedy jak nikt tego nie chce. Szczere pozdrowienia dla cierpliwych .