Wyniki faktycznie bdb ale były mocno wspierane drogimi walutami w których LVC rozlicza się. Końcówka roku już nie była taka łaskwa i watpliwe by dolar wrócił powyżej 4,50. Jutro będzie dobra okazja by wyjść z pozycji. Pewnie będę miał duzo minusów bo na forum nie mozna pisac o spadkach.