Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,22 zł , zmiana od tamtej pory: -16,36%

Re: Ignoranci

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-05-10 o godz. 07:31 ~Mefisto napisał(a):
> o jaki ładny komunikat, dodatkowe ponad 400k kosztów 2021. Rok zakończony stratą wyjdzie. Jedyny plus jest taki, że zostało to wyczyszczone i nie będzie wpływać na wyniki tego roku. Chłopaki z zarządu chyba nie bardzo dają radę przy sprzyjających warunkach dla firm o ich profilu działania.

W sumie faktycznie plus że poszło na ubiegły rok i nie będzie już siać w tym.
Za 1 kwartał powinien być jakiś zauważalny plus w związku z zamówieniem na 980 tys. złotych netto z końca roku. O ile go zrealizowali.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIZTECH -0,27% 0,18 2022-12-09 09:53:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.