Dnia 2020-04-17 o godz. 14:11 ~Inwestor napisał(a):
> Może wkoncu poinformuję umowa która miała być już jakiś czas temu, chodzi o umowę na ok 10mln zł na Microturbiny gazowe, a może inne również ciekawe umowy, dowiemy się po sesji pewnie albo jeszcze w trakcie tak jak Ludwig pisał że o 15info dziś będzie, zobaczymy czy mial rację, żal tych co oddawali w dołku po 20gr niedawno, kiedy wy się nauczyci że w domkach się kupuje, dobiera utrudnia w dół q sprzedaje po dużych wybiciach..
Też mam taka nadzieję ze to wreszcie ruszy.Czas najwyższy...Zamknąć kłapaczki trolom....