siebie oszukasz, matke oszukasz (o żonie nie piszę, bo wiadomo, że nie masz), ale rynku nie oszukasz - friz i jego 4 mln subskrybentów nadchodzą czy tego chcesz czy nie, możesz pisać cokolwiek, ale wszyscy wiemy, że chcesz wejść przy niższej kwocie, więc piszesz cokolwiek byleby kurs lekko zszedł na dół, jeśli wg Ciebie Digital zmierza ku dolnym widłom, to po co tu w ogóle siedzisz i czas tracisz, co? :) gdyby Ci nie zależało na kupnie, to byś dawno trollowal gdzie indziej :) pozdro!