to dobrze że wierzysz ale powinieneś przestać ... no chyba że masz pare milionów na podciągnięcie kursu
zastanawia mnie cenzura jaka pojawiła się na bankierze , ostatnio wywalili mój post , całkowicie kulturalny i raczej merytoryczny
napisałem jedynie iż Grześkowiak to "klasowy" prezes i dlatego ludzie tak kupują akcje i tyle
o tym iż jest klasowy świadczą wyniki kilkuletnie , i to jak bardzo jest zaangażowany w spółkę , oraz stan jego pakietu
oraz to iż mali gracze przestali mieć znaczenie bo pakiet kontrolny ma calatrava
oraz to iż Narkiewicz moim zdaniem chce Patrowicza wziąść na przeczekanie , bo ten będzie musiał sprzedać akcje
Panie moderatorze , ma pan te akcje ?
cóż w tym poście było nie "tak" - 0 wulgaryzmów , 0 oszczerstw
sama prawda oparta o fakty ...