O, to z tego samego serwisu klamca _halsky bral jeden z wykresow, dzieki ktoremu naganial tu na wzrosty. Ciekawe czy teraz tez podeprze sie tymi rewelacjami. W sumie czytajac komentarze to on sie tam pewnie udziela jako Denis i leci juz skarzyc prezesowi, ze kurs nie chce rosnac, hahaha. :)