gratuluje tym co sprzedaja ale dzieki nim ktos zarabia dalem dupy bo 47 nie sp a i po 0,5 nie bo jestem inwestorem a jak mi ktos powie ze gra na gpw i w tym tyg 2 tysie to baran i student alete akcje beda plus 50nn /...........tak zobaczycieb bo to nie x,,,,,,,,,, kazdy sobie dopowie milego weekendu zdrowia dla wszystkich