zamkneli na 0.30 tylko po to by w poniedziałek ( w przypadku dalszego braku infa ) znowu wykrecic dwocyfrowy minus ( piękny dramatyzm ) i zjechac na 0.25 bez komunikatu wedlug mnie zjazd w tamte rejony bedzie pewny na jakies 90% ( tam tez chetnie cos odbiore )