Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,90 zł , zmiana od tamtej pory: -30,50%

Re: I, THE INQUISITOR -GAMEPLAY SOON

Zgłoś do moderatora
Raport bez szału. Finanse to wiadomo jak to wygląda i tutaj zgodnie z oczekiwaniami... Info z placu boju Inkwizytora na plus, choć patrząc na to, że code freeze ciągle przed nami, a potem beta testy i naprawa błędów, to marzyciele o roku 2022 będą niepocieszeni. THD zgodnie ze strategią będzie wydawać grę na wszystkie platformy jednocześnie, a dopracowanie i uzyskanie certyfikacji swoje potrwa. Jest jakaś szansa na premierę w 2023 jeśli wszystko pójdzie dobrze i to raczej bliżej końca roku. Dla HR jest nadzieja. Niestety jest też więcej info o nowych projektach niż chęci dokończenia istniejących. Co do wydawcy, to grudzień jest czasem ogarniania papierów w każdym korpo. Za połową grudnia nikt już nie będzie rozmawiał z THD, bo raporty same się nie zrobią, a ludziki z księgowości muszą mieć jeszcze czas zebrać to wszystko i ogarnąć przed końcem roku. Zostało im około 5 tygodni na rozmowy jeśli chcą ogłosić wydawcę jeszcze w tym roku. Sam wydawca też pewnie chciałby wiedzieć, kiedy HR ma szansę zostać dokończony. Wiszących projektów jest całkiem sporo, ot choćby Priest Simulator, którego trailer z gry ukazał się w 2018 roku, następnie w 2019 wybrano wydawcę (Ultimate Games), a potem było długo długo nic. Niedawno wyszło demo na Steam, więc jest szansa, że Asmodev tę grę dokończy i w 2022 będzie premiera.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 2,31% 11,05 2023-12-07 16:39:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.