Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,00 zł , zmiana od tamtej pory: -34,69%

Re: I, THE INQUISITOR -GAMEPLAY SOON

Zgłoś do moderatora
Studzę zapędy.
gameplay zostanie zaprezentowany wydawcom. Nie powinien trafić do szerszej publiki.
o przeniesieniu HR na 2022 wiedzieli wszyscy, którzy czytają wypowiedzi prezesa.

Pierwszych premier gier w formule early access od spółek zależnych The Dust można spodziewać się w I połowie 2022 roku – dodaje Jakub Wolff.
https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20210909/the-dust-rozbudowuje-grupe-kapitalowa-o-nowa-spolke-zalezna-4knights

z ciekawostek: na następnym festiwalu trzy dema

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -0,48% 10,45 2023-12-01 16:29:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.