src miales okazje kupic termo po 20gr to nie, pozniej po 26gr dwukrotnie to przegapiles okazje teraz patrz po umowie conajmniej 1zl to ile bys mial od 26 gr ? ok400% wyzej, to jest 300% zysku przegapiles okazje a moze bedzie i 2zl to masz 800% od 26gr - bedzie powtorka z columbus i novavis pogadamy na koniec grudnia a moze duzo wczesniej? Trzeba bylo brac a nie tylko patrzec sie na kurs(wykres byl atrakcyjny w tej cenie, ale wiem w czym lezy Twoj problem - nie wierzysz spolce w ich umowy, troche Ci sie nie dziwie, ale na serio oni zaczeli podpisywac teraz prawdziwe umowy, w kolejnych kwartalach powinno byc widac juz jakies przychody i zyski, kurs powoli sie rozkreci tym bardziej ze mamy boom na OZE a T2P jako jeden z nielicznych jeszcze na tym nie skorzystal. Mamy gdzie odrabiac, kiedys Termo kosztowalo 1,70zl wroci do tej ceny pod koniec roku jak dobrze pojdzie. Swoja droga musze Ci pogratulowac plgroup ladnie sie rozwija, fajnie zyski zwiekszyl kilkukrotnie, tez bedzie wyzej Twoja spolka za jakis czas, co do Twojej drugiej spolki softblue mam tylko watpliwosci(jak zacznie wykazywac zyski, o ile ? to zmienie zdanie) pozdro