widac nie czytasz wszystkich watkow tu, nieraz pisalem na czym to zarobilem po 50% w 1-2dni i za wolna kase dokupowalem T2P i wciaz to robie caly czas i przez 2lata uzbieralem juz ponad 200tys akcji Termo, mam pewna kase na boku ktora obracam zarabiajac i dokupujac Termo wciaz - to z niej bedzie najwieksza kasa juz bardzo niedlugo zobaczysz w grudniu tylko tyle powiem dobrze ze takie naganiacze na spadki miec akcji nie beda i nie zarobia :D tylko Ci stali posiadacze Termo :D