tak sprzedałem swój malutki pakiecik już dawno. Czy jestem leszczem? Nie uznaję tego określenia więc nie jestem. Obserwuję, kupuję i sprzedaję akcje tej spółki od 3 lat. Poobserwujcie i podejmujcie decyzje. To nie jest takie trudne. Zgubne natomiast jest nastawienie na szybkie zyski (np. w sytuacji kiedy kurs 3 razy w roku pochodził do 1 zł i nie mógł go przebić na stałe) pozdrawiam i życzę sukcesów.